Konverzní kit 250W - BASE s aku na nosič

Konverzní kit 250W - BASE s aku na nosič
Kód produktu: KBASE03

Komplet osvědčeného 250W motoru, vypleteného do značkového ráfku Remerx zvolené velikosti, a našeho špičkového akumulátoru pro montáž na nosič kola. Tato varianta se používá především u dámských rámů. S oblíbenou řídící jednotkou BASE. Součástí je nabíječka a příšlapový senzor (určen pro montáž na pravou stranu středu šlapátek, při montáži na levou stranu je zapotřebí použití držáku pro PAS senzor). K přestavbě tedy už žádné další komponenty nebudete potřebovat.

Celý popis

Popis produktu

Nakonfigurujte si sadu s motorem a jednotkou BASE přesně podle svých potřeb!

Tato sestava je vhodná pro zákazníky, kteří hledají na montáž snadné, kompaktní a poměrně hmotnostně lehké řešení přestavby na elektrokolo. Přední nebo zadní 250W bezkartáčový eletromotor je opatřený volnoběžkou, takže pokud není zrovna využíván, nijak jezdce nepřibržďuje. Jeho dopomoc do kopců je až tak výrazná, že se ani do větších kopců nezadýcháte (samozřejmě pokud nebudete sami chtít).

Ideální elektropohon pro cyklisty všeho věku, kteří z nějakého důvodu už potřebují při jízdě pomoci a více se při projížďce kochat, než trápit.

Široká škála akumulátorů Brillance na nosič s kapacitou od 11,6Ah  do 20,4Ah. Tyto akumulátory mají už z výroby integrované světlo s blikačkou! Pro pohodlnou montáž akumulátoru doporučujeme si navolit také originální dvojitý alu nosič. Ve spodním patře pak je akumulátor a v horním je klasický nosič pro vaše zavazadla na cesty.

Vyberte si také nabíječku s rychlostí nabíjení podle vašich představ. Li-ion akumulátory netrpí žádným paměťovým efektem, takže ho lze dobíjet kdykoliv, třeba po každé jízdě, nebo i jen částečně. Akumulátor lze velmi snadno z kola sejmout (při přepravě, skladování atd.)

Použitá 15A jednotka BASE je velmi agilní a robustní. Akumulátor Brillance má ve svém doku dostatek místa pro umístění této jednotky (s vyjimkou největší 20,4Ah verze, která má dok kratší a jednotku je nutné umístnit do externího boxu. PAS senzor zabírá velmi jemně.

Vyberte si také z několika displejů, od základního LED displeje po velký barevný LCD displej.

Také si můžete navolit jako dodatečné příslušenství brzdové páky s odpojovači  (z hlediska funkčnosti nejsou nutné) nebo různé typy akcelerační páčky. U páčky je třeba zvážit, kde bude kolo provozováno, protože její použití není s souladu s normou EN15194. 

Podmínky instalace kompletu:

Komplet lze namontovat na všechna běžná jízdní kola s průměrem ráfků 20", 24", 26", 27,5" nebo 28" a 29". Rám kola musí být uzpůsoben pro montáž zadního cyklo nosiče.

Parametry produktu

Výrobce:E-POHON