Doprava a platba


Osobní odběr na pobočce

Jakmile pro Vás zboží připravíme, obdržíte od nás potvrzovací e-mail. Na vyzvednutí máte 7 dní a lze platit i kartou. Více informací zde.
Od 1.11.2019 Vám také nové elektrokolo do 30km přivezeme zdarma a to ekologicky a rychle. V případě nutnosti záručního servisu do 30km Vám jej odvezeme do servisu a následně vrátíme opravené taktéž zdarma. Více informací o této službě pro naše regionální zákazníky naleznete na odkazu zde.

PPL
Balíková přeprava PPL (PPL CZ s.r.o.)

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu obvykle již následující pracovní den. V den expedice obdržíte číslo balíku, v den doručení potom SMS zprávu s podrobnými informacemi o jeho předání. Řidič společnosti PPL Vám zavolá, aby upřesnil čas doručení. U PPL je pak možné vyhledat zásilku na portálu https://www.ppl.cz. Platbu na místě je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

GLS
Balíková přeprava General Logistics Systems CZ/SK
Doručení balíku na Vaši adresu. Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu obvykle již následující pracovní den. V den expedice obdržíte číslo balíku, v den doručení potom SMS zprávu s podrobnými informacemi o jeho předání. Termín dodání lze změnit dohodou s kurýrem. Platbu dobírkou na místě je možné provést hotově i kartou. Na adrese https://gls-group.eu/ je možné sledování zásilky.

DPD
Balíková přeprava DPD (Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.)

Doručení balíku na Vámi zvolenou adresu do 3 dnů. Doručení na libovolnou adresu po celé ČR. V den expedice obdržíte číslo balíku, v den doručení potom SMS zprávu s podrobnými informacemi o jeho předání. Další informace naleznete na portálu https://www.dpdcz.cz/cs/.

Zásilkovna
Zásilkovna CZ, SK
Doručení balíku na Vámi libovolně zvolenou adresu či výdejní místo. Platí pro všechny nákupy do 5kg s dobírkou do 20 000 Kč. Doporučujeme výhradně pro menší zásilky, např. cyklo příslušenství nebo nabíječky. V den doručení budete informováni SMS zprávou (SMS s kódem v případě vyzvednutí na výdejním místě) a e-mailem.

Přehled poštovného ČR při objednávce do 5000 Kč bez DPH:

  • PPL/DPD/GLS - zálohově/kartou - 98 Kč s DPH

  • PPL/DPD/GLS - dobírkou - 138 Kč s DPH (možno platit řidiči platební kartou)

Přehled poštovného ČR při objednávce nad 5000 Kč bez DPH:

  • PPL/DPD/GLS - ZDARMA s vyjimkou celých elektrokol, zasílaných přes DHL (dříve PPL Sprint).

Přehled poštovného Slovensko (hodnota objednávky nerozhoduje):

  • GLS nebo PPL - zálohově (CZK nebo EURO) - 250Kč s DPH

  • GLS - dobírka (EURO) - 310 Kč s DPH

Přehled poštovného do zahraničí (hodnota objednávky nerozhoduje):

  • Cena je vypočtena individuálně dle počtu zásilek, váhy a země. Pro výpočet ceny a zjištění dostupnosti dopravy pro danou zemi nás prosím předem kontaktujte.

Při přepravě nadrozměrných zásilek a zásilek s hmotností nad 25kg se cena přepravy určuje individuálně. Pro přepravu celých kol/elektrokol platí speciální podmínky. Nelze je zaslat balíkem, ale z bezpečnostních důvodů je posíláme přepravou nadrozměrných zásilek DHL (dříve PPL Sprint). Cena za přepravu je v rámci ČR 800 Kč s DPH. Do zahraničí zásilky nad rozměr balíku nezasíláme.

Způsoby platby


Hotově nebo kartou na
pobočce
Na naší prodejně lze platit jak hotově, tak i kartou.

Na prodejně v Tišnově přijímáme následující platební karty:

Dobírka - 40Kč
Nejjednoduší způsob platby dopravci při předání zásilky. Platba kartou není vždy zaručena a je lepší se o této možnosti informovat přímo u řidiče (kontakt přijde v SMS).

Platba bankovním převodem
Na e-mail obdržíte proforma fakturu, na základě které provedete platbu.

Na splátky iPlatba - Cofidis s.r.o.
Po dokončení objednávky Vás e-shop přesměřuje na stránky společnosti Cofidis, kde postupujete podle pokynů. Po úspěšném vyřízení úvěru Vám dodáme objednané zboží. Více informací naleznete zde.

Platba online - ComGate Payments, a.s.
Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate  Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267